• جمع: 0 ریال

  

    • جمع: 0 ریال

وزارت ورزش برای تکواندو سرپرست بگذارد/انتخابات عادلانه برگزار شود

وزارت ورزش برای تکواندو سرپرست بگذارد/انتخابات عادلانه برگزار شود
5782

وزارت ورزش برای تکواندو سرپرست بگذارد/انتخابات عادلانه برگزار شود

عضو پیشین تیم ملی تکواندو گفت: وزارت ورزش اگر می خواهد در تکواندو شاهد انتخابات عادلانه ای باشیم باید از هم اکنون برای این فدراسیون سرپرست انتخاب کند.

محمدرضا بابادی ضمن بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر گفت: تکواندو ایران شرایط مناسبی ندارد و حقیقت این موضوع را در همین رقابتهای انتخابی تیم ملی و بی اخلاقی هایی را که شاهد بودیم، می توان به خوبی دریافت. با ادامه این روند مشکلات این رشته روز به روز بیشتر خواهد شد. 

وی افزود: آقایان این روزها برای رسیدن به اهداف خود  دست به هر کاری می زنند و در جدیدترین ترفند در عین بی اخلاقی به تخریب قهرمانان و پیشکسوتان این رشته روی آورده اند. سئوال من اینجاست که در داخل فدراسیون چه خبر است که برخی ها به هر قیمتی می خواهند جایگاه خود را حفظ کنند؟

این پیشکسوت تکواندو اظهار داشت: هادی ساعی شناسنامه تکواندو ایران است و نمی توانند با بیان مطالبی کذب و بی پایه اساس وجه او را نزد مردم ایران تخریب کنند. این دست مسائل از داخل فدراسیون هدایت می شود و فقط برای این است که چند روزی بیشتر میز و موقعیت خود را حفظ کنند. ولی غافل از اینکه جامعه تکواندو هوشیار است و به چسبیده‌های تکواندو اجازه نمی دهند به اهداف خود دست پیدا کنند. 

بابادی اضافه کرد. دوره قبل انتخابات با چنین ترفندهای ساعی را از حضور در انتخابات محروم کردند. وزیر ورزش باید برای این دوره سرپرستی بی طرف را برای فدراسیون آن هم چند ماه زودتر  انتخاب کند تا شاهد برگزاری انتخاباتی نزدیک به عدالت باشیم. در غیر اینصورت عین بی عدالتی و تکرار رویه های غلط است. 

این ملی پوش سابق تکواندو به رقابتهای تکواندو قهرمانی کشور هم اشاره کرد و گفت: متاسفانه استان اصفهان نتیجه ای بی سابقه را رقم زد. برای اولین بار در تاریخ تکواندو استان، تیم های مردان و زنان بدون کسب حتی یک مدال برنز جایی در بین ۱۰ تیم برتر هم نداشتند. متولیان تکواندو اصفهان باید پاسخگو باشند که با چرا چنین بلایی سر تیم های منتخب استان افتاده است.

وی افزود: من ۱۱ مدال رقابتهای قهرمانی کشور دارم، در مسابقات انتخابی استان قرار بود سرمربی تیم شوم، ولی به دلیل اختلاف نظر بنده با رئیس فدراسیون، رئیس هیات استان مصلحت تکواندو استان را فدایی نظرات آقایان کرد تا شاهد چنین اتفاقی باشیم. آقایانی که در زمان رئیسی، مسئول قبلی هیات، از شرایط تکواندو اصفهان انتقاد می کردند، الان کجا هستند؟ 

بابادی در پایان گفت: شرایط تکواندو دیار نصف جهان ثمره کج سلیقگی فدراسیون است. اکنون شاهد آن هستیم که تکواندو روزهای خوبی را تجربه نمی کند و با تکرار شکست ها، بالا رفتن آمار دوپینگ، زودو خورد در مسابقات انتخابی و .... در سراشیبی سقوط قرار دارد. 


ارسال نظرات

توضیحات خود را در این قسمت بنویسید

تعداد نظرات ۰

    بازدید کننده گرامی چنانچه تمایل دارید، نقد یا نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
    طراحی و توسعه توسط فناوری اطلاعات رایسازاستفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی سامان رزم فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به فروشگاه سامان رزم می‌باشد.