• جمع: 0 ریال

  

    • جمع: 0 ریال

آخرین مطالب وبلاک

المپیک 20201بیشتر بخوانید

المپیک 20201

91

رئیس IOC می گوید "شرکت کنندگان" المپیک توکیو برای واکسیناسیون تشویق می شوند
توماس باخ هنگام گشت و گذار در ژاپن ، اظهار نظر كرد و به دنبال متقاعد كردن يكي از مردم بدبين ژاپن بود كه برگزاري مسابقات المپيك در طي همه گيري بي خطر است.

هنررزمی جودوبیشتر بخوانید

هنررزمی جودو

1926

جودو از هنرهاي رزمي ژاپن و به معني درگيري نزديک است. حرکات اين ورزش از جوجوتسو گرفته شده است. اين هنر در حقيقت نوعي دفاع شخصي خشن بود که با استقبال نيروهاي نظامي و سپس ساير افراد در سراسر دنيا مواجه شد. گروهي عقيده دارند که اسرار آن توسط فردي به نام “چين چن پني” در قرن 17 از چين به ژاپن آورده شد. “جيگوروکانو” بنيانگذار جودوي نوين است. او جوجوتسو را سالها از بزرگترين استاد اين فن به نام “فوکودا” آموخت.

ورزش نینجابیشتر بخوانید

ورزش نینجا

3430

نين جوتسو يک مکتب ژاپني است و مکتب در اينجا به معنای روش زندگي کردن می باشد و به کساني که به اين روش زندگي ميکنند  نینجا گفته می شود. روش زندگي کردن نينجاها (مکتب نين جوتسو) بسيار جالب و جذاب است .

تاریخچه تکواندوبیشتر بخوانید

تاریخچه تکواندو

2164

در سال 1973 فدراسیون جهانی تکواندو (WTF) با حضور 18 کشور شکل گرفت تا به صورتی نظام مندتر از فعالیت های مربوط به تکواندو در سراسر جهان حمایت کند. در ادامه با تاریخچه تکواندو همراه ما باشید.

ورزش هوازیبیشتر بخوانید

ورزش هوازی

2015

بهترین زمان ورزش هوازی

صفحه 1 از 1
طراحی و توسعه توسط فناوری اطلاعات رایسازاستفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی سامان رزم فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به فروشگاه سامان رزم می‌باشد.